| kar1GaNNN a întrebat:

Cum folosesc un generator de like-uri pe facebook.
Funda!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista asa ceva, daca vezi pe youtube sau cineva iti zice nu e adevarat, sunt trucaje.

| kar1GaNNN explică (pentru mgtow):

E adevarat, unii asa fac.

| Deliiiia a răspuns:

Likelo.com

Scrie pe youtube pentru instructiuni de folosire, e chiar simplu si ai cam 100 sau 150 de like-uri. Succes!

| kar1GaNNN explică (pentru Deliiiia):

Imi poti da te rog frumos linkul de pe youtube sa vad, ca eu am gasit unu dar scrie in alta limba si nu inteleg.

| Deliiiia a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Https://www.youtube.com/watch?v=BoQTHNFJ_6Q

Daca nu prea le ai cu engleza, poti urmari imaginile video, vei intelege si asa.

| kar1GaNNN explică (pentru Deliiiia):

Cu engleza le am dar era un ungur la vide-o care m-am uitat eu laughing

| Spataru_Denis_1982 a răspuns:

Nu e adevarat asa ceva! e un trucaj!