| ellinaaa a întrebat:

Cum folosesc si eu internetul pe telefon pe un nokia c3? am si wi-fi dar nu stiu cunde s aintru

2 răspunsuri:
| NeKuLetzZz a răspuns:

Intra mai intai in SETARi ->TELEfon WLAN (wlan - wifi, asa apare in c3) dai la CONEXIUNE INTERNET sh bifeaza intreaba intai. Telefonu te va intreba cand te conectezi la net, prin ce modolitati faci asta : Wlan, net de la Vodafone/cosmote/Orange. CAt despre cu intri la net : meniu->start-navigator sau cautare (la navigator ai opera mini k browser) sh intra pe o pagina, tastand sus de exemplu : www.google.ro, e in urm clipa telu te intreba cum sa se coneteze la net, prin wlan sau net de la cosmote/Vodafone/Orange :). SPer k ti-am fost de folos, FUDNDA?

| anonimu31 a răspuns:

Pentru wi-fi intri in setari in jos la conectivitate wi-fi sa wireless si da scanare retele