| DaniTDCI a întrebat:

Cum golesc partitia C asa fel incat sa ramana doar windows-ul pe ea? am dezarhivat ceva in D si mi-a umplut C-ul. sunt doar fisiere de windows in C.

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Video relativi a cum se elibereaza partitia c▶ 5:38
https://www.youtube.com/watch?v=zLezs_b-w2w

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Daca mai ai arhiva (daca nu, cauta alt fisier arhivat), click dreapta pe ea, "Extract files", si la "Destination path" ai calea catre fisierul unde ti-a extras arhiva, trebuie neaparat sa fie C:\...\... Intri pe acea cale, deschizi folderul, si scoti de acolo fisierele extrase, si asa iti eliberezi partitia C: de consecintele gafei pe care ai facut-o. Si alta data fii atent unde dezarhivezi, ai mai multe optiuni la chestia asta.