| 拉维尼亚 a întrebat:

Cum imi astup pozele, prietenii, datele personale fata de cei straini pe facebook?

Răspuns Câştigător
| DavidOsam a răspuns:

In coltul din dreapta sus ai setarile, dai acolo apoi selectezi Privacy settings. De acolo ar trebui sa te descuri.

2 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

Pai la poze sunt acolo obtiuni cum creezi un album sau dai pe setarile alea din colt de la album si cauti acolo vizibil doar pentru prieteni. faci la fel si la datele personale tot la setari da cu prietenii nu stiu sry :X

| Florifl0 a răspuns:

La setarile contului si dai confidentialitate apoi iti apare sa iti alegi le citesti si ti le schimibi sper ca ai inteles (FUNDA)!