| gyo_8403 a întrebat:

Cum imi fac si eu o adresa de facebook in genul :

facebook.com/andreea.ptc

Am cont pe facebook!

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Mergi sus în dreapta la meniul "Contul meu" -> Setările contului. La secţiunea "Nume de utilizator" dai click pe "schimbă", şi scrii ce vrei tu. În funcţie de ceea ce ai scris, contul tău va putea fi accesat direct. De exemplu eu la al meu am pus "vbv91" iar link-ul de acces a devenit www.facebook.com/vbv91. Şi astfel scapi de codurile alea.
(! ) Acel nume, după ce l-ai setat, mai ai dreptul să-l modifici doar o singură dată.
Baftă!;)

| unknownn a răspuns:

Tu crezi ca asta e hi5?

| aaaaaaa1 a răspuns:

Dai funda lui Vlad

| gyo_8403 explică:

Pai da, dar la mine e :
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000558422934

eu vreau ca in locul cifrelor alea sa fie ceva pus de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce mi-ai aratat acum reprezinta un link, toata lumea are.cand esti de exemplu pe contul tau de facebook sa te uiti sus(e un chenar lung unde gasesti link-ul) il dai cuiva si se uita. succes!

iulyka