| Kattth a întrebat:

Cum imi incarc laptopul la masina daca plec in calatorie si am nevoie de el? Exista incarcator special pentru masina? Cat costa? HELP ME!

Răspuns Câştigător
| hondru a răspuns:

Daa.exista o chestie care se baga acolo unde ai pricheta electrica la masina.si ese ori prin usb ori prin firul care intra direct la alimentarea in laptop http://www.altex.ro/incarcator-auto-universal-pentru-laptop-hama-39726-120w

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca exista, da si tu un search pe google.

| Oana92 a răspuns:

Exista un gen de prelungitor, intr-o parte se baga in locul brichetei, iar la cealalta parte are priza normala. Eu am gasit pe okazii, era in jur de 30 de lei, dar nu mai stiu exact cum am cautat. Incearca sa cauti incarcator masina sau ceva in genul asta.