| Mirela454 a întrebat:

Cum imi inchid facebook-ul?

Răspuns Câştigător
| deedlebag001 a răspuns:

Dai la Security Settings-Si undeva mai jos de setarile de securitate scrie Delete Account, dai acolo scrii parola, si gata, si daca iti mai cere si un cod din ala, il scrii si pe ala si gata

6 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Te duci la"Comenzi rapide pentru confidenţialitate", apoi securitate iar apoi undeva in partea de jos o sa scrie cu albastru "dezactiveaza-ti contul"

| YoYo4ever96 a răspuns:

Te ajut eu.

| YoYo4ever96 a răspuns:

Dar nu am net să stau mult aşa ca suna.ma la 07413572257. Cu privat daca vrei.

| YoYo4ever96 a răspuns:

Pardon 0741372257

| YoYo4ever96 a răspuns:

Eu te ajut.