| Dana a întrebat:

Cum inchid un cont de facebook? Repede.Ms:*
P. S. funda

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Cum intri pe fb, in colt, dreapta sus apesi pe sageata aia si dai la setarile contului.
Dupa in stanga sus scrie -securitate- apesi acolo si iti apare o lista, iar la sfarsit scrie -dezactiveaza contul sau deactivate account -dupa care e usor sa continui.
Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la Contul Meu apoi la Setarile Contului iar de acolo la SECURITATE apoi ezi in jos DEZACTIVEAZA CONTUL happy

| decsu a răspuns:

Trimite-le un mail prin care doresti sa anulezi contul. Sper ca te-am ajutathappy