| locacita1198_1388 a întrebat:

Cum imi pot afla wep-ul de la wireless? am Windows xp! mersi mult! funda! + vot. de fapt cum pot afla in general parola de la wirlessul meu? e o urgenta! mersi!winking

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Parola se afla pe partea de jos la modem.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sub modem, este o hartiuta lipita. Iar daca te referi la parola de conectare, aia o setez tu, deci ar trebui sa o tii minte.

| locacita1198_1388 explică:

Unde, ca nu gasesc?

| locacita1198_1388 explică:

Pai mie imi trebuie parola de conectare, si cand a fost setata eu nu eram de fata, voi stiti cum o pot afla?

| locacita1198_1388 explică:

Hai ca pana la urma am intrar pe laptop unde am windows 7 si am aflat parola