| alexsao a întrebat:

Cum imi pot conecta cele doua intrari jack pentru audio si microfon si usb-urile din partea frontala a calculatorului?

2 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Daca nu ai suport usb in partea frontala nu ai cum sa cuplezi, dar poti monta suport usb si mufe pentu sunet si microfon.se gaseste de cumparat, se monteaza in slotu din fata, unde se pune cd, sau daca gaseti mai mica se pune in locul de la flopy.sau poate gaseti la cineva care are vreo unitate dezmembrata si poti luoa de pe ea.ok bafta

| alexsao explică (pentru Reparatoru):

Pai le am in fata sunt toate, usb si mufe pentru sunet