| AvalohAlyn a întrebat:

Cum imi pot crea o pagina de facebook in care sa primesc like la pagina(nu personala ca am deja)?

Răspuns Câştigător
| CasianaBianca a răspuns:

Pai... poti cauta pe Youtube un tutorial sau daca intelegi de la mine ar fi perfect... intri pe pagina personala la setari ( setarile fiind la dreapta notificarilor dupa lacatul acela cu trei linii este o sageata ce arata in jos ) dai click pe ea si dupa scrie creeaza o pagina si urmezi instructiunile

2 răspunsuri:
| GhostRider02 a răspuns:

Sau te conetctezi pe facebook si pe marginea din stanga ai:aplicati,grupuri,prieteni,evenimente,pagini iar acolo flux pagini, pagini apreciate, creeaza o pagina click si alegi ca ce : loc sau afacere locala, companie institutie, marca sau produs etc Alegerea iti apartine. Succes!

| Georgeeeee a răspuns:

Acolo unde iti faci cont obisnuit scrie jos "Creeaza o pagina pentru o celebritate, o formatie sau o companie" dai click