| andreispeed77 a întrebat:

Cum imi pot decoda telefonul acasa? adica cu ce program? deoarece nu vreau sa ma duc la un service... si daca aia de la service au un program... este vorba de un Nokia n8 codat pe Orange. daca nu vreti sa imi spuneti programul poate ma ajutati. Va rog, Funda!

3 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Cere pe google "Nokia n8 deblocare" si alege raspunsul de la mobifreedom

| andreispeed77 explică (pentru viktorxxx):

Eu voiam ceva gratuit laughing

| HardCore7750 a răspuns:

Nu te chinui sa faci asta acasa singur, risti sa il strici, mai bine du-te la service si ti-l rezolva ei, nu costa mult
Toate cele bune