| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot face un blog gratis cu tema proprie.

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Www.blogger.com

www.wordpress.com

8 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Deasemenea si eu tot blogspot folosesc; mi se pare mai simplu de utilizat decat alte platforme, plus ca dispune si de multe functii in colaborare cu alte site-uri precum : google, gmail, picnik, pikasa etc. Spre exemplu uite unul din blog-urile mele: http://www.sondaje.tk

| Leandro a răspuns:

Pe www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| vladix a răspuns:

Poti sa folosesti una din platformele urmatoare: www.wordpress.com sau www.blogspot.com Si te sfatuiesc sa c=folosesti una din aceste platforme deoarece sunt cele mai avantajoase si cele mai utilizate. Bafta!

| Jadis a răspuns:

Wordpress

| Skylerx a răspuns:

Iti faci un cont pe www.youtube.com si iti poti face... Eu mi-am facut unul cu Mew Mew Power!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Pe blogger. este suta la suta gratis, alegi ce subiect vrei tu si gasesti o multime de template-uri pe net pe care poti sa le modifici cum vrei tu. poti sa intri pe al meu sa vezi un ex:

www.world-of-mes.blogspot.com

| necula_4444 a răspuns:

Habar nam.