| marutatatatatatata a întrebat:

Cum imi pot instala camera daca nici macar nu o gasesc in "Start"?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model e camera? Daca stii modelul, o poti cauta pe google, adaugi cuvintele "driver download" si trebuie sa-i gasesti driverul. Il descarci si-l instalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul kit-ului.Acel disc pe care l-ai primit cu web-ul.

| SonicAndrei a răspuns:

Vrei să zici în „Devices and Printers".

Instalează CD-ul de la cameră. Dar o poți folosi și fără să-l instalezi. Dacă ai Windows 7 sau 8 lasă Windows Updates să caute programul camerei pe internet. Setează Automatic Updates din Control Panel - System and Security.