| xPiinkiix a întrebat:

Cum pot instala o camera web fara cd? big grin Cd-ul nu il mai gasesc puppy dog eyes, plz sa ma ajute cineva, funda mare puppy dog eyes!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DETECTOR PENTRU CAMERE WEB
intra aici http://www.vimicro.com/english/product/pc003.htm clik pe ''Download: Detection Tool of Vimicro PC Camera Processors Model without notice'' descarci arhiva zip rulezi programul si iti gaseste driverul automat...si clik download ! (ai instalat driver webcam)

| Maidanezul a răspuns:

Cum se numeste camera si ce model-->gogu --->driv pentru ce ai tu ca SO--->instalezi driv -->setezi camera si gata

Alte răspunsuri
| xPiinkiix explică:

Differo cyclop 1. 3mpx

asa se numeste camera web.

| Neacsu_Stelik_1982 a răspuns (pentru xPiinkiix):

Buna ai putea sa ma ajuti am o camera Logitech comunicate 861194_0000
nu pot intala drawvar pentru win 7 pls daca poti

Alte răspunsuri