| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot pune jocuri pe tel? adica sa le downloadez pe pc si sa le iau de pe pc...si vreau sa-mi dati nij sugestii de jocuri pentru tel. lg gs290

Răspuns Câştigător
| Deyutza a răspuns:

Intri aici: http://gallery.mobile9.com/c/lg-gs290-cookie-fresh-java-software_2918/1/
îţi descarci jocurile care îţi plac pe PC şi apoi le bagi în telefon prin cablu USB!

4 răspunsuri:
| Vlad2012 a răspuns:

Pai descarci de pe net de aici---->> http://www.emobil.ro/jocuri/
Si le pui pe telefon cu un Cablu de date(Usb)
Le pui pe cardul de date sau in memoria interna a telefonului iar dupa vei putea rula jocul.
Daca ai vreo nelamurire PM.

| Ionica_Roxana_2000 a răspuns (pentru Vlad2012):

Si daca iti arata fisier neacceptat?

| AleAnyo a răspuns:

Scrie in google mobilegamesarena si cand intri pe site ai jocuri de toate felurile. dai clic pe unul care iti place, te uiti sa vezi daca e compatibil si cu telefonul tau, ii dai pe download si gata. si un joc fain e Aporkalipse: the pigs of doom. e foarte fain. incearca. FUNDA?

| Ionica_Roxana_2000 a răspuns:

Si daca iti da fisier neaccepat in telefon ce faci?