| Bruninhos a întrebat:

Cum imi pot pune o extensie in google chrome cu care pot downloada direct de pe trilulilu? Cine ma ajuta are funda direct!

Răspuns Câştigător
| vulcan86 a răspuns:

Ai nevoie de realplayer http://eu.real.com/ E gratis si este ft usor de utilizat.Cand deschizi ceva pe trilulilu sau pe youtube at o sa-ti apara mereu in coltul din dreapta sus un mic gemulet cu care poti descarca direct iar cand e gata descarcarea at poti sa faci din acel video orice fel de conversie.

1 răspuns:
| SilvyanO a răspuns:

Http://trilu-downloader.ro este cel mai bun site pentru a descarca audio si video de pe Trilulilu in mod gratuit!