| LeonardoDiCapra a întrebat:

imi dati si mie un link sau ceva de unde pot downloada direct si sigur si repede cu google chrome un nero start smart sau ceva de genu.de preferat un nerobig grin

Răspuns Câştigător
| dexro a răspuns:

Eu prefer power iso e rapid simplu si isi face treaba

http://dexro.blogspot.com/2010/01/poweriso.html - aici gasesti tot ce ai nevoie ca sa il instalezi si folosesti

3 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra explică:

Imi pare rau ca nu ai primit funda, dar totusi ai primit vot!winking sper sa nu te superi sau sa porti picca...happy...ne mai vbwinking

| LeonardoDiCapra explică:

Imi pare rau ca nu ai primit funda, dar totusi ai primit vot!winking sper sa nu te superi sau sa porti picca...happy...ne mai vbwinking si raspunsul tau a fost foarte bun bineinteles