| xAnkax a întrebat:

Cum îmi pot pune pe facebook DOAR un nume? De exemplu " Tequila „ cum are vloggerita aceea sau " Miruna„. Doar un nume, fără cel de familie sau alte prostii. Am văzut pe multe profiluri de facebook, dar nimeni nu vrea să zică. Dau fundă + voturi.

Răspuns Câştigător
| вєѕтωιѕнєѕ a răspuns:

Iti trebuie ip indonezian happy

9 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Trebuie sa iti faci o pagina sa iti pui doar un singur numehappy

| Flavius2106 a răspuns:

Este imposibil sa ai doar un nume, cele pe care le-ai vazut tu, sunt pagini.

| FaithGaga a răspuns:

Nu ai cum sa iti pui un singur nume la un profil. Poti sa iti pui doar un nume la o pagina de exemplu Tequila are pagina nu profil!

| xAnkax explică (pentru FaithGaga):

Nu e adevărat, are și la profil și am prietene care au doar un nume LA PROFIL. Eu am pagină de 105, 000 de aprecieri și știu care e diferența.

| FaithGaga a răspuns (pentru xAnkax):

Eu stiu ca daca nu completezi la profil si Nume si Prenume nu te lasa sa iti schimbi numele.

| xAnkax explică (pentru FaithGaga):

Ba da, e posibil. Eu am profil și am un singur nume. Am găsit răspuns, îmi trebuia ip indonezian.

Alte răspunsuri
| Anonymous56 a răspuns:

Uite aici direct indicatiile :D http://www.youtube.com/watch?v=gx1dbz_7vJE