| cluadiabianca a întrebat:

Cum imi pot recupera parola Facebook, daca mi-a fost schimbata de fostul sot?

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Poti folosi functia de recuperare a parolei "Forgot password" sau "am uitat parola". Completezi acolo casetele cu informatiile cerute, urmezi pasii si iti vei recupera parola.

Pa.

| MihaiEddy93 a răspuns:

Intrati pe www.facebook.com si dati click langa butonul de login pe butonul am uitat parola. Vi se va cere contul de email. Va scrieti adresa intreaga de email si veti primi pe email instructiuni. In mod normal va trimit ei un email cu care puteti sa va resetati parola.

| Sebastian_Icarus_1991 a răspuns:

Cine sunt?
Cu ce te pot ajuta?
Cine poate beneficia de aceste servicii?
- Ofer aceste servicii doar persoanelor care au cu adevarat nevoie, pentru a rezolva anumite probleme sau conflicte in niciun caz pentru amuzament sau alte probleme minore.
- Te pot ajuta sa aflii anumite date personale despre o persoana anume, cum ar fi PAROLA DE FACEBOOK.
- Ma numesc Sebastian, si sunt Programator IT & Web Designer si cunosc urmatoarele limbaje de programare (HTML, PHP, JAVA)
- Vanzare de componente Calculatoare
- Reparatii Calculatoare
https://www.facebook.com/icarus.sebastian