| Nume6 a întrebat:

Cum imi pot recuperara contul de google, am numarul de telefon si email-ul de recuperare, dar nu ii mai stiu numele si nu merge

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Da, se pare ca Google cere, pe langa numarul de telefon, si numele complet al profilului. Inainte, era suficent sa primesti un cod de deblocare pe mobil, dar se pare ca, din motive de siguranta, se cer alte date suplimentare (cum are/avea Yahoo intrebarile si raspunsurile secrete).
Daca nu stii datele trecute pe contul de mail, e greu de crezut ca vei putea recapata accesul la acea adresa de mail.