| Tryon a întrebat:

Vreau ajutorul vostru ineaparat! Contul unei prietene de Facebook a primit ceva keylogger si a fost spart si i s-a schimbat parola, email-ul, numele (id-ul) orice as-i incerca sa fac nu merge, nu are numarul de telefon salvat pe acel cont! Este vreo sansa sa recupereze? Dau funda daca merge vreo solutie!

Răspuns Câştigător
| valentinatvd a răspuns:

Da, exista sanse, sa schimbe parola de la Id pentru ca erau niste intrebari cu raspunsuri personale pentru a recupera parola. Iar maj apoi o schimba si la Facebook

4 răspunsuri:
| Tryon explică (pentru valentinatvd):

Ma adaugi pe skype sa ma ajuti cu mai multe detalii pe skype? add robert.ghiata, poza in negru cu un bec

| valentinatvd a răspuns (pentru Tryon):

Nu am skype, intreaba ma in privat si daca pot, te ajut

| Tryon explică (pentru valentinatvd):

Cum ajunge la intrebarile alea personale?