| AlexAndrei96 a întrebat:

Cum imi pot schimba vocea intr-una de fata, si dupa sa pot revenii la loc la vocea mea? Am un var si vreau sa-i fac o farsa, ca i-am zis ca i-am gasit o gagica si chestii si vrea sa vorbeasca cu ea, adica cu mine

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sa.ti pui la gura in timp ce vorbesti un material de bumbac...Pa!

| AlexAndrei96 explică (pentru baru):

Si cum il tin? Il tin la gura si vorbesc direct? Tin sa precizez ca am casti.

6 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Roaga o prietena sa-ti fie complice la farsa aceasta, sa vorbeasca ea, tu doar "scrie scenariul"

| AlexAndrei96 explică (pentru SouLIce):

O cunoaste...suntem veri, ne cunoastem "haita"

| Nonameagain a răspuns:

Vorbesti si tu mai pitigaiat.

| AlexAndrei96 explică (pentru Nonameagain):

Isi da seama, m.am inregistrat si.si da seama imediat.

| Moryami a răspuns:

Inhalează heliu. Îţi face vocea atât de subţire...