| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Cum imi pot sterge o pagina de facebook amea am vrut sa imi fac si eu asa dar vreau sa o sterg si poate asa imi fac alta mai erioasa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In parte dreapta de sus a profilului, ai 4 casute in care scrie: numele tau, Acasa, o iconita cu un lacatel si o steluta. Dai pe acea steluta (adica pe ultima casuta) si selectezi Setarile contului. In partea stanga se va afisa o coloana cu mai multe optiuni. Selectezi Securitate, iar sub toate cele afisate vei vedea si comanda Dezactiveaza-ti contul.