| andrea21 a întrebat:

Buna tpu.imi explicati cum se sterge o pagina de pe facebook? nu vreau sa sterg pagina cuiva vreau sa imi sterg pagina mea si nu stiu cumcrying(((

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Dai la setari la setriile paginii si peste 15 zile ti-o va sterge:d

| Latinmoon a răspuns:

Dai la despre setari si vezi in partea stanga ca ai o legenda si vezi unde iti apare modificare numelui acolo iti apare si stergerea paginii dureaza in jur de 10 zile pana ti-o va sterge.
Good luck!
Daca nu reusesti da-mi un mesaj ma faci manager si ti-o inchid eu big grin.