| Alëxa_9778 a întrebat:

Cum imi reactivez contul hi5? Mentionez ca atunci cand scriu adresa de mail si parola nu imi da acea optiune cu"reactiveaza-ti contul" sau ceva de genul. Help me please!

Răspuns Câştigător
| Timee೩ a răspuns:

Pai daca iti scrie reactiveaza-ti contul` intra pe adresa de email si acolo primesti un mail de pe hi5, acolo iti este dat codul. Funda love struck?

2 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Scrie mailul si parola CORECTA si o sa-ti dea obtiunea aia :d

| Alëxa_9778 explică:

Le-am scris de nu stiu cate ori, am schimbat si parola [ cu obtiunea aceea "ai uitat parola?"]