| And123t a întrebat:

Stit cum imi pot repara casca de la telefon? Adica nu i-am facut nimic si dintr-o data nu se mai auzea intr-o parte.

1 răspuns:
| LinxCont a răspuns:

Daca miscand mufa nu isi revine, atunci e posibil sa aiba un fir rupt care trebuie lipit sau inlocuit. Schimbarea firului poate fi greu de facut, e nevoie de pistol sau ciocan de lipit si chiar si asa, castile nu sunt prinse cu suruburi, nu se pot desface, deci sunt de unica folosinta si trebuie inlocuite cu altele noi.