| Husqvarna a întrebat:

Cum instalez pe Windows xp internetul de la akta cu router pe PC? Am inteles ca trebuie ceva drivere... Rog ajutor
Funda mare!

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Descarcă pe telefon -3dpchip.exe
-conectează telefonul la pc
Transferă aplicaţia în pc
Aşa cum e telefonul conectat la pc cu usb, dăi un port forwarding din setări wifi, să ai pe moment internet pa pc.
Deschide aplicatia(vezi ca aplicaţia se găseşte în trei feluri! Tu trebuie să o descarci pe aia din mijlocul paginii -3dp chip net (aprox. 106mega)
După ce instalezi aplicaţia, în dreapta îţi arata modulul tău din pc (atheros... ) dai clic pe el şi îţi va băga driverul potrivit pentru net.
Era să uit. După descărcare, mută din download fişierul pe desktop, altfel nu îţi dezarhiveaza fişierul. Şi fi atent unde se dezarhiveaza. Te duci acolo si deschizi aplicaţia fiindcă nu cred că îţi face scurtătura pe desktop.
Succes!