| Manole_Subasu_1986 a întrebat:

Cum instalez si eu o camera web fara cd de instalare si nu stiu nici ce marca e

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Sunt slabe şanse să-ţi meargă fără drivere. Dar poţi să-ncerci. Dacă nu merge, uită-te pe ea. E imposibil să nu scrie marca şi modelul. Le pui în Google şi cauţi drivere. Le descarci şi le instalezi.

| Infoxpert a răspuns:

Daca nu scrie marca...
du-te la Device Maneger si la Imaging Devices ai sa vezi acolo driverul tau video...
dai click si la Details va zice denumirea
pe urma cauti pe net driverul
foarte usor laughing

| Florinache2712 a răspuns:

Nu trebuie sa o instalezi, pur si simplu o conectezi la Pc sau Laptop si ea va functiona.
Funda?