| biank98 a întrebat:

Cum instalez un antivirus Nero mai nou?

Răspuns Câştigător
| robert08 a răspuns:

Nu am auzit de antiviru nero cred ca mai degraba asta e un burn-cd etc. dar daca vrei un antivirus foarte bun ia ESET NOD32

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Antivirus Nero? Am cautat acum ceva pe net despre el si n-am gasit nimic thinking Mai bine incearca un Nod 32 v4. happy

| unicka a răspuns:

Sa mi-l dai si mie ca sunt curios cum lucreaza.am testat toti antivirusii si de asta nu am auzit.eu stiam ca e pentru scris pe cd-dvd-blu-ray nicidecum antivirus

| Florin_3378 a răspuns:

Nu am auzit de Antivirus Nerobig grintongue dar poti incerca Mercury, Avast, Nod 32, Scarpesky, AVG 8. 0 Antivirusuribig grin si NERO, Expres burn etc ...sunt pentru scris cd-dvd etc...

| Cretzule a răspuns:

Eu stiam ca Nero este program pentru a trage date pe cd/dvd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti pot da altul mai eficient dar trebuie sa-ti fac cont spune-mi cati ani ai ce adresa de mail ai si parola si s-a rezolvat nu-ti face griji eu sunt cu un si te