| Pricop_Ilinka_Stefana_1995 a întrebat:

Cum iti faci o mica emisiune radio direct de pe laptop, ca REBELA DE LA RADIO? ce trebuie sa faci?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să o înregistrezi.Foloseşte funcţia de înregistrare din Windows.Pentru fundal poţi folosi player-ul de muzică. Salvează fişierul şi gata treaba.Tot pe principiul ăsta se fac şi emisiunile de la radio şi apoi se setează sam brodcast să le ruleze la o anumită oră, la fel şi cu ştirile de la radio.Succes

| Stefbr a răspuns:

Uite ai aicu un tutorial de facut radio online http://www.epedia.ro/......ne_55.html

| Sultanul07 a răspuns:

Pai ca sa-ti faci un post de radio pe computer iti trebiue foarte multe melodii la moda un program de radio si multe alte chestii ai inteles mai multe detaliii pe www.radio21.ro