| Диана a întrebat:

Cum iti pui acel deviantID pe deviantart? Am tot incercat si nu reusesc...

Răspuns Câştigător
| kiddutssa a răspuns:

Acolo la deviantid ai undeva scris "editeaza" sau "edit" dai clik acoloo si apoi poti sa iti alegi o poza din cele pe care le ai deja puse pe site si poti scrie si cateva cuvinte despre tinehappy Sper sa te descurci.happy Era sa uit. daca nu ai nici o poza uploadata la categria "deviantid", trebuie sa incarci u o alta poza din calculatorwinkingalegi un nume la categroie alegi deviantid sau lasi cum e selectat ca tot pe deviant id apare incarci poza si dai submithappy E simplu

2 răspunsuri:
| Диана explică:

Mersi mult! happy

Răspuns utilizator avertizat