| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Cum localizez pe hartă o adresă IP? Salutare TPU știe cineva cum pot să localizez o adresă IP cu precizie pe hartă? Am adresa de IP îmi arată pe hartă unde se află nu am fost sigur, apoi am încercat cu adresa mea de IP și îmi arată cu 3 cartiere mai la vale. Mulțumesc anticipat, dau funda

1 răspuns:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Nu sunt bune aceste harti, eu am incercat sa vad daca merge si arata ca eu sunt in Bucuresti cand eu sunt in Tulcea