| AnaAna8 a întrebat:

Cum mă fac personalizat pe whatsapp pentru a nu mai primi mesaje de la o anumita persoana? Nu sa o blochez, sa nu mai primesc mesajele.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-i pe telefon poti, dar poti doar sa-l blochezi. Pe PC nu poti nici atat!

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Ce poți e să oprești sunetul notificărilor primite de la cine te deranjează. Astfel, nu mai te anunță când primești mesaj de la contactul respectiv. Îți va putea trimite în continuare, dar nu îți va apărea notificare și nu vei știi că ți-a dat mesaj decât când intri în aplicație.
Că fără să blochezi nu poți...

| Alby10 a răspuns:

Pai nu cred ca poti.