| xDon a întrebat:

Cum mă pot deconecta la whatsapp de pe toate dispozitivele?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

" Apelați imediat operatorul de telefonie mobilă și blocați cartela SIM.
Obțineți o nouă cartelă SIM pentru același număr de telefon, pe care trebuie apoi să îl reînregistrați pe WhatsApp folosind alt telefon.

După ce vă reînregistrați contul, acesta se va dezactiva automat pe telefonul pierdut/furat."

Sursa: https://faq.whatsapp.com/1007324800132703/?locale=ro_RO

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Dezinstalezi aplicatia.

| anonimg a răspuns:

Te deconectezi de la toate dispozitivele. happy

| xDon explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri.ce nu am am specificat este că nu mai am acces la un telefon și cel mai probabil persoana in cauză nu s-a deconectat