| AnemonaP a întrebat:

Cum postez pe facebook pe wall la altceva intrebari de genu :e adevarat ca X are un profil frumos? sau altceva? funda acum

Răspuns Câştigător
| LiaYapp a răspuns:

Prin aplicatia Adevar si Provocare de pe FaceBook o sa iti apara fel si fel de intrebari despre prietenii tai, iar u trebuie sa dai un raspuns iar acel raspuns o sa apara la toate pers din lista ta si la toti prietenii persoanei respective, bineinteles ca o sai apara si persoanei respective pe perete...

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Stii tu ceva, dar nu prea bine. ai vazut tu ca mai apare cateodata.e adevarat... aceea este o aplicatie a facebook-ului.
poftim: http://apps.facebook.com/adevar_sau_provocare/

| vizitator111 a răspuns:

Scrii sus unde iti cauti prietenii ´´Adevar sau provocare´´ si acolo poti raspunde la intrebari despre prietenii tai si le vor aparea si lor pe ´´perete´´

scuza-ma daca nu am fost prea explicita dar poate nu am inteles.
sau mai este ceva de genu scrii ´´un adevar incomod´´