| ViseInCulori a întrebat:

Cum postez un anunt pe internet?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde ce fel de anunț!
Tastezi pe Google "anunțuri..." și îți faci cont, să urmărești pe cele gratuite!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| 2Fast4You a răspuns:

Http://www.dauanunt.ro/utile/top-siteuri-anunturi

Ai aici un top al site-urilor facute pentru anunturi. :)

| Allyţu a răspuns:

Fa-ti un blog si GATA rolling eyes

| Buza021 a răspuns:

Iti recomand un site unde postezi gratuit Http://www.vreausavand.net. Pe mine m a ajutat:D Bafta!

| LilyOfTheValley a răspuns:

Iti faci cont si lasi si un numar de telefon sau e-mail ceva. Depinde ce fel de anunt. Daca e unul gen bataie cu apa il faci pe Facebook si daca ai si prieteni multi pe fb e numai bine!

| Andrei_Cezar_1989 a răspuns:

Postați anunțuri gratuite pe pubexpress.ro vinde rapid și sigur

| Eugenia0 a răspuns:

Buna dimineata

Ai nevoie de un împrumut pentru nevoi personale sau pentru nevoile afacerii tale? Iată o veste bună pentru tine. Sunteți în locul potrivit. Avem capacitatea de a oferi împrumuturi comerciale și personale companiilor și persoanelor fizice la o rată de 3%. Vă rugăm să ne contactați prin e-mail la: eugeunia. budurea@gmail.com
Viber: +33774120897