| DyAnA_6324 a întrebat:

Cum pot activa intenetul pe mobil in orange pe un telefon Samsung Galaxy Mini?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Suni la #100# si dai la oferte. Dupa intri la oferte de date si dai la optiunea,,activeaza internetul pe mobil gratis timp de o saptamana''si dai activare.
O saptamana vei avea internet gratis si dupa ce se termina saptmana intri iar la oferte de date si alegi o oferta care trebuie a dai credit.
Aia nu o s-o mai poti activa, deca o data pe anwinking
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| alex_3477 a răspuns:

Exista mai multe variante: - prima ar fi sa sun la relati cu clienti

| alex_3477 a răspuns:

Exista mai multe variante:
- prima ar fi sa sun la relati cu clienti