| Alecsanndraa a întrebat:

Cum pot adauga carti electronice downloadate de pe net in format pdf pe iphone mai precis in aplicatia elefanreader? am descarcat aplicatia in telefon si in pc.in pc pot adauga carti si am o colectie dar in aplicatie de pe telefon cum pot face? multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Ori le descarci direct de pe net pe mobil, ori le transferi prin cablu de date sau bluetooth de pe pc pe iphone. Trebuie să vezi folderul unde sunt stocate pe mobil.
Succes!

| emmyl a răspuns:

Uite și un site cu multe cărți în română:
http://www.cartiaz.ro/index.php
Mai am un site cu cărți în română dar nu-l găsesc acum.
Mai vorbim poate. Căci și eu sunt interesat de o colecție cât mai mare de cărți în format electronic.
Uite o carte făcut- de un prieten, la care am lucrat și eu. e în format HTML:
http://fisierulmeu.ro/20SAR1HXT8EZ/Petre-Ispirescu-Basme-html.html

| sebiguli a răspuns:

Daca ai cydia pe telfon poti sa iti iei teamviewer apoi ti-l iei si pe calc si poti sa umbli cu iphoneul pe calc si ti le transferi de pe pc pe iphone.Dar ai grija JOCURILE NU MERG SA LE EI IN ACEST FEL.