| Ghinea_Alin_1998 a întrebat:

Am descarcat o aplicatie iPhone(adica asa imi apare in iTunes) de aici ce trebuie sa fac ca sa-mi apara pe telefon(aplicatia)?

8 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Itunes nu este o aplicatie este un program (fake ) care este un fel de antivirus dar nici acela nu este cum am zis fake.

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru genTlemeNNN):

Stiu asta dar cum instalez aplicatia downloada pe telefon?

| genTlemeNNN a răspuns (pentru Ghinea_Alin_1998):

Pai dai click pe acel download. si iti va aparea sa-l instalez depinde ce iphone ai

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru genTlemeNNN):

Care download ca nu apare, aplicatia e downloada dar nu apare pe tel, am iphone 5

| genTlemeNNN a răspuns (pentru Ghinea_Alin_1998):

Pff atucni daca nu apare mai donwloadeazo si apoi imediat selecteazo

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru genTlemeNNN):

Asa o sa fac, nu sti, se poate downloada si fara card?

| genTlemeNNN a răspuns (pentru Ghinea_Alin_1998):

Da cu numarul de telefon mobil

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru genTlemeNNN):

Si cum se procedeaza, ca mereu imi cere nr. card si altele