| madalynaaa a întrebat:

Cum pot adauga mai multe feluri de scriere la microsoft office 2007?

2 răspunsuri:
| Alexxe a răspuns:

Te referi la fonturi. Pai e simplu. Intri pe http://www.fonturi.ro/, descarci fonturile care iti plac in calculator, le dezarhivezi. Dupaia intri in Control Panel - Appearence and Themes si in stanga, ai o optiune, FONTS, dai click pe ea, ti se deschide un folder. In folderul acela copii toate fonturile dezarhivate. Dupaia inchizi, intri in Office, si vezi fonturile acolo la mod de scriere;) Sper ca ti-am fost de ajutor :).