| calatorul1234 a întrebat:

Cum pot afla cine posteaza anunturi matrimoniale in numele meu daca ii stiu doar ip calculator, si adresa de mess de pe care a trimis?

2 răspunsuri:
| xD a răspuns:

Nu poti.

| Deedeek a răspuns:

Sunt o groaza de ip trackers pe google. Scrii IP-ul si-ti arata adresa aproximativa la care locuieste persoana respectiva. Chestiile gratuite nu-s asa de exacte, asa ca va trebui sa ghicesti putin cine sta in zona respectiva care ar putea face asta. Daca ai bani de dat, poti incerca ceva mai performant si aflii si ce culoare poarte tipul la chilotibig grin