| sergiu2525 a întrebat:

Cum pot afla hi5-ul unei persoane daca stiu doar id-ul si implicit adresa de mail? (pentru ca respectivul mi-a dat ignore).

50 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu e obligatoriu sa ii gasesti hi5-ul... poate a folosit alta adresa de mail pentru profilul de hi5...

| zerozero a răspuns:

Mai simplu da-i un search pe hi5 cu email-ul persoanei si iti va aparea profilul ei, doar daca are cont pe hi5 inregistrat cu acel email. Bafta

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Sau pe www.yahoo-invisible.eu
ii poti vedea si hi5-ul, si daca este online;) si multe altele

| LittleZyzy a răspuns:

Pe site-ul asta.Scrii id-ul persoanei si iti gaseste si profilul hi5.
http://www.about-yahoo.com/index.php?page=scanner

| Selena a răspuns:

Intri pe hi5 si dai un search unde scrii adresa completa de mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.invizibil.info Afli Hi5-ul unui Id de mess, poti afla si daca este online, offline sau INVISIBLE.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe hi5 si ii bagi mailul sus la cautare pe pagina de hi5.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.invizibil.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.hi5-detector.com :P:P;)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la google si scrii hi5 dupa id si iti da