| miha90z a întrebat:

Stiu ca la adresa de e-mail de pe yahoo trebuie sa pui o adresa de e-mail secundara in caz iti uiti parola. Intrebarea mea este cum pot afla ce persoane au ca adresa secundara adresa mea de e-mail?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

De ce ar pune alte persoane adresa ta de email la email alternativ cand iti faci un nou ID? Pentru siguranta unui ID se pune un email alternativ care este tot al tau si folosit special doar pentru asa ceva.Nu poti afla asa ceva.Chestia asta se folosea acum 10 ani in urma, sa te folosesti de emailul prietenului tau ca email alternativ dar daca i se fura ID-ul ce faceai? Ramaneai si tu fara email alternativ. La ce sa fi la mana altuia cand poti foarte bine sa folosesti un email alternativ care este tot al tau?!