| anonim_7673 a întrebat:

Cum pot afla id-ul de messenger al unei persoane, avand in vedere ca ii cunosc doar adresa de hi5?

70 răspunsuri:
| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Buna! Am intrat pe hi5-ul lui ca ai dat linkul si iti dau un mail cu adresa respectiva! kiss pup. si sper ca imi dai fundita kiss! ( mailul este acela de pe TPU)

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Buna! Am intrat pe hi5-ul lui ca ai dat linkul si iti dau un mail cu adresa respectiva! kiss pup. si sper ca imi dai fundita

| Teooo a răspuns:

Eu zic sa intrebi persoana respectiva.Alte solutii eu nu stiu.

| kayura a răspuns:

Ii trimiti un mesaj si intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu vrea sa spuna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Posesorul id-ului trebuie întrebat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei utilizatorul de hi5. isi face adresa de hi5 cu numele care ii apare la adresa hi5. Exemplu: tudorweb.hi5.com, tu copiezi doar numele "tudorweb" si il bagi la yahoo messenger, si poate ai sansa sa fie exact ala. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot afla id-ul de messenger al unei persoane, avand in vedere ca ii cunosc doar adresa de hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt_sukara_arat_fenomenala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stiubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scri hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://aly-sweeet-angel.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, daca ii sti hi5-ul, ai putea lua legatura cu prietenii pe care ii gasesti acolo si punandu-te bine cu ei ar putea avea rezultate...sau mai nou sunt programe pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum!:p. ii trimiti un mesaj pe hi5.la care sa fii sigura ca iti raspunde iar apoi, cand iti raspunde te uiti in lista de mailuri si apare mailuu:p. sper sa ti fie de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot afla id-ul unei persoane daca ii stiu doar numele si adresa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa numele de familie si prenume pot afla o adresa de mes sau de mail ceva_ va rog

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate .....doar invers daca ai id poti afla daca are hi5 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu ce poti face. ii dai un mesaj acolo la trimite mesaj. orice dar sa fii sigur ca ti raspunde iar apoi cand iti raspunde verifici emailurile care le ai primit si ti apare mailul lui la mesajul care ti l a trmis! succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalina@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate. Nu-ti mai bate capul. Fa-ti curaj si intreaba persoana respectiva. E unica solutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am rasp pentru aceasta intrebare dar totusi uitati-va la voi sunteti penibili singura intrebare buna e "si daca nu vrea" restul sunteti varza frate nu are nici o legatura id cu adresa de hi5 toti din lista mea au adrese dif de hi5 si am vreo 200 si ceva in lista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bumbarzoro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa va invete tata ceva.situ` nu merge chiar pentru toate conturile de hi5, dar poate o sa va fie de folos

pe situl asta: http://hi5.bitshare.ro puteti afla id`ul care se afla in spatele unui cont de hi5. Gasiti la ei pe site cum se face.
spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il suni la tel si ii ceri adresa de mes sau daca nu ii lasi un mail in care zici ca vrei idu lui de messtongue