| Little Kid a întrebat:

Cum pot afla parola la un hi5 de-al meu? Hi5-ul e vechi de cand eram eu mai micuta...whistlingstiu doar emailul.Am vreo sansa sa-mi recuperez parola?thinking]
Astept raspunsuri:X

Răspuns Câştigător
| Vir2k a răspuns:

Http://hi5.com/friend/forgotPassword.do

nu-ti trebuie decat emailul :P parola o sa-ti fie trimisa pe mail. te loghezi cu user = mail si parola pe care o primesti pe mail.

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie intr-adevar de email ul de hi5(care l ai avut) dar cand te loghezi la hi5 logic iti trebuie si unele cuvinte cheie pentru a afla servarul ca tu esti persoana respectiva, de ex eu daca intru de pagina de mai sus a lui Vir2k si pun acolo adresa ta de email imi trimite mie pe adresa mea de yahoo parola ta? nu prea cred...si imi pare rau sa iti zic dar ai sanse foarte mici s o afli, in aceiasi situatie se afla si un prieten de al meu.

Ai scapa usor daca ai avea idul, adica adresa de yahoo care ai avut o atunci si ai avut la hi5 aceiasi parola ca si la adresa respectiva de yahoo, sau poate ti-o poate trimite dar pe adresa aia doar ...nu stiu, daca rezolvi sa imi spui si mie te rog.

| Vir2k a răspuns:

@clau : andra a spus ca are DOAR mailul ( se subintelege ca il are pe cel pe care si-a facut contul de hi5 ). 100% iti trimite parola pe mailul acela. deci stai linistata happy. hi5 nu are SECRET ANSWER sau alte detalii de siguranta. parola este singura siguranta a contului. daca tu ai mailul, ai totul. enjoy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Vir2k mersi si mie, nu eram sigur.

| Little Kid explică:

Ms Vir2k..am aflat-o \:d/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei sad
vir2k...
stii pe cineva care stie cum aflu` parola de la hi5?
mi-a fost spart hi5`ul.
si` au schimbat si emailu` si nu stiu cum sa-l aflu.
help plz.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa aflu' o parola de hi5 online cum fac asta?
fara sa downloadez vreaun program sau sa apelez la cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am si eu o problema nu mai imi merge hi5-ul nu ma pot loga si nini "ai uitat parola " nu merge as vrea sa stiu ce pot face ca sa pot rezolva aceasta problema pentru mai multe detalii si intrebari:lavy_love_2008@yahoo.com ast un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un raspuns daca stie cineva...
N`am mai intrat dmulth p un hi5 de`al meu si nhumai stiu mailu` dar stiu parola...stie cineva cum s aflu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dc ai aflat parola la hi5-ul ta. e rog ajuta-ma si pe mine.pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a spart si parola de la email, deci ce mai pot face? caci imi face mult rau prin acel hi5...acum toate modifikrile de la hi5 ii vin lui pe emailul lui...cine ma poate ajuta, macar sa incerc sa sparg parola caci stiu cateva id-uri de ale lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Djpetre_2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e fff simplu intiri pe www.hi5.com si vezi ca acolo unde te loghezi e acolo ceva de genu "ti-ai uitat parola?" dai clik acolo si iti scrii e-mail-ul si o sa primesti p mail un link de pe care o sa iti poti schimba parola merge fara caterinca

| varza a răspuns:

Am si eu tot intrebarea asta
dar,,
la me
e altceva.
nu'mi mai stiu iduucrying

| varza a răspuns:

Spune'ti'mi si mie
acelasi lucru
doar kk.eu.nu stiu nici idusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai zum intri in cont si unde scrie ai uitat parola dai acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu cum da add la idu asta n3bunathiq_tha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine doreste sa afle o parola de yahoo ma puteti contacta la id: reshackable@yahoo.com totul cu demonstratie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu sunt in aceeasi situatiesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu, si mie mi s-a intamplat la fel, sti emailu i vechidar numai stiu parola de la el si nu stiu cum sa o aflu daca stie cnvsa ma contacteze pe ronaldinho_dragosh06...va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rty5uklouyr5632

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super_ana1000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super_ana1000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am un hi5 care ii vechi si nu ii mai stiu parola doar e'mailu dar nu mai stiu nici parola d l id ca care ii e'mailu astahee hee ajutati-ma plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fc email?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei am si eu o problema.cineva mi-a schimbatemailul si parola de la hi5 meu.am aflat emailul pe care este acum hi5 meu dar nu stiu parola.cum pot afla parola? va rog spuneti-mi si mie.multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super_ana1000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum Poth afla parola la un hi5 mai vechiisadsad?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un hi5. cineva mi-a spart parola. da a schimbat si emailu`l cum fac sa il recuperez?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu as vrea sa te ajut cu mare placere si eu caut acest lucru nu mai stiu parola de la hi5... daca o gasiti spuneti-mi si mie plzzz:*