| MădăST a întrebat:

Cine imi zice si mie cum imi pot afla parola de la id? Mi-a fost sparta... si nu stiu cum sa mi-o recuperez

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Intră pe yahoo.com și dacă ești încă logată pe site și de acolo îți poți schimba parola.

| N1m3n1 a răspuns:

Exista un soft folosit de hack-eri pentru a fura parole.
Esti sigura ca este furat sau poate ai uitat tu parola, cand incerci sa ii dai log in ce zice?

| MissYMarYa a răspuns:

Intra p yahoo si scrieti doar idu si da pe mi-am uitat parola scrieti imailu si codu de mai jos si raspunde la intrebarile alea doua care ai raspuns cand tiai facut idu si scrie acelasi lucru car l-ai scris si atunci si dupa scrii parola care vrei sa tio pui dar mai intai d astea bifeaza o casuta - mi-am uitat parola sau -parola mea nu merge etc ce ti s-a intamplat dar astea is pentru mi-am uitat parola nu stiu cars clelalte
funda?

| AlaRau666 a răspuns:

Ma uite cum deschizi messu sti unde sa di sa faci id nu? dedesubt unde creiezi id dai acolo si dai mi-am uitat parola