| Patroi_Mary_1959 a întrebat:

Cum pot să îmi recuperez contul vechi fără să știu parola?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... contul de ce? De TPU?
Poti sa faci o cerere la TPU si sa zici acolo mai multe detalii, poate te ajuta.

Sau la ORICE altceva? Ca nu ai specificat. Indiferent daca nu stii parola, cam peste tot exista optiunea de recuperare a contului, implicit de schimbare a parolei pe baza mailului facut.

Numai bine!

| Lukasssz a răspuns:

Ai avut email-ul conectat cu acel cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu adresa de mail.

| Patroi_Mary_1959 explică:

Nu îmi reamintesc parola

| Patroi_Mary_1959 explică:

Nu îmi reamintesc parola, vreau să am din nou contul vechi, am avut nr telefon:

| Patroi_Mary_1959 explică:

Nu îmi reamintesc parola, vreau să am din nou contul vechi, am avut nr telefon:
00306982274855, acum sunt în țară și am alt număr.