| psycho_5607 a întrebat:

Cum pot afla statusul cuiva? Nu daca este Online sau Invizibil, sa aflu statusul de exemplu, daca are scris la status "la masa", gen. Stiti niste site-uri?

10 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Ai versiunea 10 de mess? Te invat eu acolo mai jos de unde pui status scrie contacte si langa contacte y updates sau ceva in genu click acolo si iti apar.

| Kidd a răspuns:

Www.aflastatus.ro;))

Fundita? :o3:o3

| Kidd a răspuns:

Poti vedea si ce status au big grin

| Kappo a răspuns:

Exista un site, www.vizgin.com, care iti permite. Are o casuta unde scrii id-ul iar alta sub, unde trebuie sa bifezi ca sa iti arate statusul (ce are scris, nu starea). Uneori se incarca mai greu sau trebuie sa dai scan de mai multe ori pana iti afiseaza rezultatul. Eu il folosesc si e eficient. Fundita? :D

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat? Ca m-ar interesa si pe mine.

Alte răspunsuri
| trancau_nel a răspuns:

Buna,

Nu poti afla statusul cuiva. Presupun ca vrei pentru cineva pe care nu il ai in lista.
Poti vedea doar daca e online sau invizibil cu ajutorul asa ziselor programele de detectare. Nu stiu cat de bune sunt, insa eu nu le recomand pentru ca am impresia ca doar aduna niste date si nu iti ofera statusul real.

Asadar, nu prea poti afla ce a scris daca nu il ai in lista. Poti vorbi cu o alta persoana care il are in lista sa sau iti poti crea tu alt id si da add. Astea sunt cam singurele optiuni.