| TheHobbitHere a întrebat:

Cum pot avea mai multi fani pe musical.ly?
Fundă.

3 răspunsuri:
| AdrianPanaintescu a răspuns:

Fani vin singuri..Numai să aibă unde venii
Fa 100% in ceia ce faci big grin

| Bibi_Bianca_2001 a răspuns:

Pai poti sa faci mai bine videoclipurile pe care le postezi. Si trebuie sa te uiți cand iti da cineva ador si te uiți pe profil si il adaugi ca prieten. Daca iti accepta prietenia. O sa ai parte de mai multi fani. Dar sincer nu ar trebui sa te intereseze fanii. Pe mine nu ma interesează si fac pe Musically. Sper ca ti-am fost de folos.

| Visan_Monica_1990 a răspuns:

Te duci pe o persoana faimoasa exsadLisa and Lena, LorenGray, etc.) și ii dai follow și unfollow de multe ori. Apoi fani vor veni. Sper ca ți am fost de folos